Shtepia 180m2 me truall 800m2

Shitet nga: Brahim Mehidri 14 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet shtepia 180m2 me truall 800m2 . Shtepia eshte me dy hyrje te ndara dhe e rrethuar me avlli . Banesa ndodhet ne Koder Kamez mbi mbikalimin e pare . Cmimi diskutohet ne vend .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim