Shtepi

Shitet nga: Tefik Fejzo 14 Krr 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ndodhet ne qender te Farkes te madhe,me dekumenta te rregullta dhe me certifikat pronesie brenda vijes se verdhe,shitet per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim