Shtepi private

Shitet nga: Luan 13 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Shtepi private dy kateshe.1dylim toke dhe 5 minuta larg rrethit te kamzes.Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim