Shtepi private ne Arapaj te Durresit

Shitet nga: Admin 13 Gsh 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

48 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Okazion ??

Nese jeni te lodhur nga zhurmat monotone te qytetit si dhe jetes monotone atehere zgjidhja me e mire eshte nje shtepi private me qetesin dhe oazin qe ajo ofron. Per te gjithe te interesuarit qe kerkojne qetesine e nje shtepie te qete dhe bashkohore atehere jeni ne vendin e duhur. Shitet nje shtepi banimi ne Arapaj te qytetit te durresit shtepia eshte ne nje zone te qete dhe komode, gjithashtu me kushte bashkohore si dhe me nje kopesht per te gjith te dashuruarit e gjelberimit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim