Shtepi prej druri

Shitet nga: aleks 13 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Eshte shtepi ne stilin anglez ... me drure turk te lloit me te mire ..eshte dy kateshe ...me 1 dhome ne katin e pare dhe 3 dhoma ne katin e siperm esht me 2 tualete.....te interesuarit per informacione me te detajshme te kontaktojn ne : 068 64 1630 ...dhe dua te shetoj se ka hapsire shume te madhe ...por per informacione te metejshme dhe me te zgjeruara kontaktoni ne nr e telefonit ..p.s...per cmimin ...nk eshte problem pasi ...do te behet me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim