Shtepi prej 68m2 ne Tirane

Shitet nga: DION 29 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 900 EUR

Komuna: Tiranë
SHTEPI 1+1 68M.
KATI I 4 PALLAT I RI NE GOLEN TE MAK ALBANIA.
Shtepia eshte ne nje zone te qete dhe plot me pisha,lulishte dhe nje kamp sportiv per banoret e zones.
Me dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim