Shtepi prej 63 m2 ne Tirane

Shitet nga: niti 27 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Tiranë
Shite 1+1 63 m2 shtepija eshte e perfundua gati per te hyre brenda.sjitet dhe nderrohet. Flm cmimi 390€ m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim