Shtepi prej 610 m2 ne Tirane

Shitet nga: shtepi 11 Dhj 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion. . Shitet shtepi private banimi Se bashku me truall toke ne rrugen " myslym keta"..Shtepia eshte e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha kushtet e nevojshme. Me oborr perpara te gjelberuar dhe shume estetik. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim