Shtepi prej 400m2 ne Tiranë

Shitet nga: babrru tirane 13 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
shtepi esht ne qender te babrroit eshte me letra dhe shitet per arsye rmigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim