Shtepi prej 340 m2 ne Tirane

Shitet nga: granit 09 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Tiranë
SUPER OKAZION SHITET SHTEPIA PRIVATE ME OBORR,BAHCE,ME BODRUM NJE KAT BANIMI DHE E GATSHME PER DY KATE TE REJA.SHTEPI SHUM E MIR DHE NE NJE LAGJE SHUM TE MIR TE TIRANES, ADRESA ALI DEMI , RRUGA IDRIZ DOLLAKU. CMIMI 105.000 EURO NJE CMIM QE ME TE VERTET JA VLEN JENI TE MIRPRITUR TE TELEFONIN 0689011901
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim