Shtepi prej 220m2 ne Tirane

Shitet nga: Selim 25 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet shtepija e sapondertuar ne Hajvali komuna e Prishtines.4 Km nga Prishtina tek Spitali Amerikan.Shtepija eshte dy kateshe .Kati pare ka sallon dhome kuzhine podrum i vogel dhe banjo ndersa kati dyte posedon nje laventeri per rroba dy dhoma gjumi nje dhiome per femije banjo dhe nje verande te mbuluar .Ka 5 ari truall ,gjendet ne nje rruge private me nje pamje shum te bukur large zhurmes se automjeteve ,Ka infrastrukture komlete Oborri i rrethua dokumentacjoni i rregullut.
Posedon garazhden per dy automjete 12x4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim