Shtepi prej 200 m2 ne Kosove

Shitet nga: Arsim 21 Maj 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

143 000 EUR

Komuna: Tiranë
Përshkrim i sendit
Shtepia e ndertuar ne 3 ari shtepia ka 230m2 eshte e ndertuar ne fund te vitit 2009 ne lagjen Mat.
Shtepia ka nxemje qendrore,5 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, 2 banjo, garazh,uje 24 ore,rrym stabile,kanalizim,internet dhe kabllovik nga Kujtesa dhe Ipko
Shtepia eshte e ndertuar ne nje lagje te qet dhe eshte lagje me rruge te ndriquar,autobusi urban eshte larg nga shtepia 2 min (cdo 15 min 3A)ambulanca dhe shkolla ne kembe eshte 5 min.Fotot munde ti shifni ne mer jep Kosove Prishtine Lagja MatKontakt personi
Albani Tel:044/115666
Arsimi Tel;o44/175 652
E-mail;arsjet@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim