Shtepi prej 165 m2 ne Tirane

Shitet nga: Shitet-Shpia 20 Krr 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte 165m2, 3dhoma gjumi dhome gatimi dhe ngrenie me vete,sallon me dy ambjente dhe dy banja ,korridor.eshte e orientuar jug-lindje dhe veri-perendim.eshte shtepi e orientuar shume mire e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer.eshte ne afersi te bllokut prane shkolles 11janari.rruga "pjeter bogdani".ashensor,uje 24 ore.nr kontaktit 0698598232.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim