Shtepi prej 135m2 ne Tirane

Shitet nga: Llusku 24 Maj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne Sauk te vjeter, mbrapa Akademise se Policise dhe Parkut te Madh Kombetar, 10 minuta nga Qendra e Tiranes, zone turistike vilash e urbanizuar, shitet shtepi private.
Siperfaqe totale 495 m2,ndonese realisht eshte ofro 700 m2. Siperfaqja e ndertimit te shtepise eshte 135 m2. Eshte e rrethuar dhe me porte. Ekziston mundesia qe te hapet nje dyqan, biznes familjar pasi kufizohet nga rruge direkt. Shtepia eshte ndertim i ri 1 katsh dhe me themele deri ne 4-5katshe.
E pershtatshme per banim ose biznese te ndryshme.
Me vleresim te BKT, vlera e tregut eshte llogaritur 350.000 euro. Ndersa si vlere te shitjes se detyruar nepermjet bankes eshte percaktuar 210.000 euro.
Me Certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes 180.000 euro.

Cel. 0673900808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim