Shtepi prej 120 m² me 700 m2 truall ne Tirane

Shitet nga: Jetnor 25 Nën 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION

Ne Sauk te Ri afër ambulances shitet Shtepi 1 kateshe me kollona per katin e 2-të dhe bodrum.Trualli eshte 700 m2, me certifikat pronesie .Çmimi 110000 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim