Shtepi prej 103 m2 ne Tirane

Shitet nga: privat 20 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shtepi tek 21dhjetori e rregulluar ne kushte bashkohore me dokumentacion te rregullt gjithashtu dhe me oborr te rrethuar.dhe me nje biznes te ngritur nje ushqimore shiten te dyja bashk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim