Shtepi prej 100 m2 ne Tirane

Shitet nga: rexh 21 Gsh 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet shtepia me sipërfaqe katror 100m
Esht me 3dhoma +banjo oborr me sipërfaqe 40 m katror
Me ujë të pishem dhe me pus
Tavani është i punuar me dru bredhi + suleta siper
Është e izuluar me katrama dhe tjegulla shtpia ndodhet në lagjen 6
Në bathore afer qendres spitalitore me largësi nga qendra e zones 150m
Rruga është e asfaltuar shkolla esht larg 200m
Pres bleres serijoz çmim 15000 euro nr 0685509785 0683049700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim