Shtepi ne Tirane

Shitet nga: gori 26 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 116 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
OKAZION shiten shtepi2+1 116mk dhe 1+1 86mk dhe 2 garazhe te liqeni i that. shiten dhe 2garazhe dhe 1 depo si dhe dyqan 40mk + 25mk i shtuar kati i dyt si dhe 230mk parking adresa rr3deshmoret. Shiten per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim