Shtepi ne Tirane

Shitet nga: neri 21 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet shtepi me siperfaqe 1120m2.. ku nga keto 260m2 eshte siperfaqja e shtepis..nder sip tjeter eshte oborr shum panoramik..shtepia esht e ndertuar dhe e punuar me projekt gjerman..eshte e pajisur me 2 puse..e pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti tjeter...1 kat eshte i ndertuar per momentin..Me dokumenta te rregullta dhe tapi..Adresa: 2 km larg nga rruga dytesore Tirane-Durres...afer fshatit Prush...rruga eshte e sapo asfaltuar dhe ka premisa te lidhet me autostraden...Nr kontakti : 069 57 13 872 ose 0049 15 73 58522015 mund te flasim dhe ne Viber ose Whatsapp....Cmimi: 200 000 euro..i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim