Shtepi ne Tirane

Shitet nga: Shpetim Shabani 18 Gsh 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Pjeter Budi, Collak

Shitet shtepi: Kati 2 i nje shtepie private , 2+1 + rreth e rrotull ballkon, e kompletuar nga brenda, me mure rrethues dhe hyrje ne vete.
Me dalje nga mbrapa ne solete.
Cmim i arsyeshem
Adresa: Rruga "Pjeter Budi" , ke depot e ujit prane lagjes "Collak".
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim