Shtepi me qera

Shitet nga: shkoze 05 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shtepi me qera e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Adresa: shkoze, perball gjimnazit abdullah keta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim