Shtepi me qera ne Tirane

Shitet nga: Genti 09 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
jepet me qera shtepi, 2 dhoma+kuzhine dhe banjo, e kompletuar, parking privat, kati 1, wifi free 24 ore. shtepia ndodhet te stacioni i parafundit Sanatoriumit, 10 metra larg stacionit. cmimi 15 mije lek te reja ne muaj. i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim