Shtepi me qera ne Tirane

Shitet nga: ervisa 12 Maj 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
leshoj apartament me qera ,pjese e shtepie private.Ndodhet ne katin e pare dhe nuk ka lidhje me pjesen tjeter te shtepise.Dhome gjumi, kuzhine/dhome ndenjeje, banje ,koridor dhe ballkon/verande.Pjeserisht e mobiluar.Shkolla e Bashkuar ke Katrori.per me teper info telefono ose shkruaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim