Shtepi me qera ne Tirane

Shitet nga: sadik allkoci 25 Maj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jap shtepi me qera tek unaza e re perball hotel roland shtepia eshte 100metra katrore 2 dhoma+kuzhin korridor dhe banjo e pershtatshme per familje per me teper informacion kontaktoni nr e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim