Shtepi me qera ne Tiranë

Shitet nga: aleks azisllari 11 Sht 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Jepet shtepi me qera 1+1
Kuzhine dhe banje e kompletuar
prane garden city
tek kthesa e kamzes
te interesuarit te kontaktojne 0682123877
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim