Shtepi me qera ne Tiranë

Shitet nga: NIKOLIN MUSTAFA 07 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jepet me qera shtepia 1+1 .
E pershtatshme per nje cift ose 2-3 persona.
Eshte e mobiluar. Ka hyrje te ndare dhe parking.
Drita dhe uje 24 ore. Shtepia eshte ne nje lagje te sigurte.
Per interesim kontaktoni ne 0686133253 ose 0666549575 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim