Shtepi me qera 2+1 i mobiluar (80m2)

Shitet nga: Bujar 24 Maj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
Shtepia eshte e re i vitit 2008.
I mobiluar me te gjitha mbrenda.
Lagja eshte e qet dhe pa zhurm!
80m2, 2+1

Per me shum informacione na kontaktoni: 0682965728
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim