Shtepi e mobiluar pran selvis

Shitet nga: 0692763885 15 Mar 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te gjitha dhomat me kondicioner
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi i gjith kati i tret prej 120 m2 e mobiluar me tre dhoma gjumi 1 sallon + guzhin 2 banjo 2 ballkone... shtepia esht me izolim model kapot dyer alumil dopio xham Shtpia ndodhet te RR.siri kodra pran selvis..shtepia mund te behet dhe dy apartamenti 1+1 dhe te lihet me qera Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim