Shtepi dhe Toke ne Tirane

Shitet nga: mario 30 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: TIRANE /MEZEZ
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
SHTEPI DHE TOKE NE MEZEZ PRANE TOP CHANNEL. 70.000 euro. i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim