Shtepi bashke me 5000m2 katror toke.

Shitet nga: andi 23 Gsh 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet shtepi bashke me 5000m2 toke ne kashar prane univers reklames . Toka eshte e hipotekuar dhe prone e trasheguar. Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim