Shtepi 2 kateshe ne Durres

Shitet nga: ahmet 26 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET.shtepi 2 kateshe.220m kati 1 per vend pune .Kati 2 shtepi sallon guzhin 4 dhoma gjumi 2 banjo +2ballkone .500m toke .me dokumente te rregullta.Instalimet elektrke dhe hidrplike i ka ne rregull ne emer te pronarit .Adresa qafzotaj -4 rruget e shijakut kumuna rrashbull durres.Cmimi eshte i arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim