Shtepi 2+1

Shitet nga: Kujtim Tarushi 03 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

106 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha" prane Qendres Ring
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
125 m2, 2+1+ 2 banjo + ballkon, e pamobiluar, hyrje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer, uje 24 ore + depozita, me Çertifikate Pronesie dhe Hipoteke, kati i 7-te, çmimi i shitjes 106 000 euro i diskutueshem. Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", ne krah te Qendres Tregtare RING.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim