Shtepi 107 m2

Shitet nga: Apartament 18 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 107 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Tiranë
Shitet shtepia Tirane , Bollku Qintas(Kintash), Laprake , Pallati E ,Kati i 6,
Pas BKT. Me pamje nga Lindja e Diellit .
Hipoteke dhe te gjitha detyrimet te paguara.
-Apartemet 107 m2
-Sallon 28 m2
-Dhome Gatimi 12 m2
-2 dhoma (16-12 m2)
-2 Tualet (6-3 m2)
-Depo 3 m2
-2 Ballkone (8-3 m2)
-Korridor 15 m2
Cmimi i Negociueshem
Nr telefoni : 0698563840
Nr telefoni: 0692240283
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim