Shtepi + toke ne periferi te Tiranes

Shitet nga: xhevit 26 Sht 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet toke me siperfaqe 5400 m² , 7 km larg qendres se tiranes ne zonen e farkes .Toka esht e trasheguar dhe me certifikate pronesie .shtepia esht 1 kateshe me sip 130 m² ne proces legalizimi . Cmimi i diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim