Shtepi + magazine me qera

Shitet nga: Shemsi 19 Nën 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jepet me qera nje shtepi ne lagjen Bregu i Lumit Kamez ne Tirane.SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR.Asfalti arrin deri ne 100 m ga shpia.Shtepia eshte e rrethuar me avlli dhe magazine nga prapa shtepise.Me furre per pjekje ne oborr,parkim brenda avllise,me uje e drita.Per cmimin mund te diskutohet pa problem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim