Shitet shtepia ose jepet me qera

Shitet nga: Arben 14 Qer 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Shtepia me 200 m² godine banimi plus dhe nje dylym toke me pamje ballorre e cila eshte e rrethuar me avlli.
Vendodhja : Tapize, Tirane. Ne dalje te kamzes ne krahun e djathte.

Cmimi 67 milon leke ose 48 000 €

Ose jepet me qera
1.5 milon leke ne vit shtepia e banimit bashke me 4 dylym toke.


Nr kontaktit....
Club 0696314319
Amc 0685322616
Greqi 00 30 6972138440
ose jepet me qera.shitja 67 milion plus nje dylim toke dhe avli.qiraja 1.5 milion ne vit me 4 dylim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim