Shitet shtepi te siri kodra pran selvies

Shitet nga: 0692763885 16 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi me 3dhoma gjumi 1 sallon bashk me guzhin gatimi 2 banjo 2 ballkone e mobiluar e paisur me kondicioner e hipotekuara. Banesa mund te ndahet ne 2 shtepi 1+1 dhe te lihet me qera!!! Banesa ndodhet te rruga siri kodra pran selvies shitet per arsye emigrimi cmimi 850€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim