Shitet shtepi e mobiluar dhe me hipoteke

Shitet nga: Alfred 27 Nën 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht
Sipërfaqe: 91.2 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Per arsye emigrimi (ka dale llotoja per ne SHBA) shes nje hyrje ne pallat te ri, qe ka 5 vjet i ndertuar, ne katin e trete ndertim, i dyti banim. Hyrja ka tri dhoma, nje sallon (guzhine) dhe dy dhoma gjumi. Ka edhe nje dhome te vogel per tharje rrobash, apo per te vendosur lavatriçen. Ka ballkon te bollshem. Hyrja eshte me drite te bollshme. Eshte e kompeltuar ne menyre moderne para dy vitesh, kur kam hyre ne te. Gjithçka eshte e re. Me kondicioner qe kursen energjine. Me depozite 1 mije litershe ne tarracen e pallatit. Pra, uje 24 ore. Zona eshte e asfaltuar dhe me ndriçim. Me saktesisht, shtepia ndodhet ne Rrugen "3 Deshmoret", afer me "Big Marketin". Hyrja eshte e rregullt, me punime teper cilesore ne çdo drejtim. Shitet per arsye emigracioni. Te interesuarit te kontaktojne ne cdo ore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim