Shitet shpi dhe truall ne rinas

Shitet nga: Kujdesi Hoda 02 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet shpia 2 kateshe dhe trualli ne Rinas .
Toka ndodhet ne rrugë kryesore ngjitur me aeroportin ushtarak.
Eshte e pajisur me te gjith dokumentacionin e nevojshem.
Sip. e truallit eshte 1750 m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim