Shitet hyrje

Shitet nga: Hyrje 19 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 116 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Tiranë
Shitet apartament tek fresku..116m shtepija e hipotekuar me certifikat pronesie 2+1 cmimi 66000 ero shtepia edhe ndrohet me makin 2009 e lart me cmim deri ne 15000 ero..+ diferencen nga ana juaj...mak8na phaiton audi mercedes.. shtrpija eshte e mobiluar me kuzhin banjo dhe me dollape tek dhomat e gjumit gayi per banim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim