Shitet Shtepi+Dyqan

Shitet nga: rimi 28 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet shtepi 2+1 +2 banjo + dyqan dhe parkim makine..110m/2 shtepia 40m/2 dyqani adresa;Rruga irfan tomini selite e vogel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim