SHTEPIA PRIVATE ME OBOR

Shitet nga: rrahim 06 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Tiranë
SUPER OKAZION
SHITET SHTEPIA PRIVATE ME OBORR,BAHCE,ME BODRUM NJE KAT BANIMI DHE E GATSHME PER DY KATE TE REJA.SHTEPI SHUM E MIR DHE NE NJE LAGJE SHUM TE MIR TE TIRANES,
ADRESA ALI DEMI , RRUGA IDRIZ DOLLAKU.
CMIMI 105.000 EURO
VERTET NJE CMIM QE JA VLEN. JU MIRPRESIM TE NA TELEFONI NE NR 0689011901
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim