SHTEPI PRIVATE ME OBORR,BAHCE,ME BODRUM

Shitet nga: rrahim 06 Sht 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Komuna: Tiranë
SUPER OKAZION
SHITET SHTEPIA PRIVATE ME OBORR,BAHCE,ME BODRUM NJE KAT BANIMI DHE E GATSHME PER DY KATE TE REJA.SHTEPI SHUM E MIR DHE NE NJE LAGJE SHUM TE MIR TE TIRANES,
ADRESA ALI DEMI , RRUGA IDRIZ DOLLAKU.
CMIMI 105.000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim