SHTEPI PRIVATE KODER E KUQE BABRRU

Shitet nga: qani 03 Gsh 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI PRIVATE 3 KATESHE ME NGA 210M2 PER KAT ..KATI I 1 I PERSHTATSHEM PER BIZNES ..KATI 2 DHE 3 PER BANIM..SHTEPIA ESHTE NE PROCES LEGALIZIMI ...... BLERES SERIOZ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim