SHTEPI PRIVATE 2KATSHE+PAPAFINGO TIRAN

Shitet nga: eeee 15 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI PRIVATE 2KATSHE + PAPAFINGO 120M² PER KAT DHE 1000M² OBORR. KATI I PARE 3DHOMA ,HOLLI ,KUZHINA , BANJO,VERANDE. KATI I DYTE 2 DHOMA ,HOLLI ,KUZHINA,BANJO, BALLKON, VERANDE. KATI TJTER PAPAFINGO. E RRETHUAR ME AVLLI,250 M² OBORR I SHTRUAR, PJESA TJETER BACE. SHTEPIA + TRUALLI ME DOKUMENTA TE RREGULLTA CDO GJE. SHTEPIA NDODHET NE TIRANE, NE HYRJE TE KOMBINATIT 30M NGA RRUGA KRYESORE, PAS GOMISTERI XHABAFTIT.CMIMI 240.000 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim