SHTEPI 50

Shitet nga: mirjan 11 Krr 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 LEK

Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI 50 METRA MBI KAFE OSLON. TEK OXHATASIMI
PALLAT IRI KATI 3 ME HIPOTEKE ME SIP 135m2 plus dhe parkinge makine
ME HIPOTEKE.

CMIMI 95 MIJ EURO. TEL 069 588 94 94
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim