SHTEPI 2 KATE NE RR SUL GJASHTA

Shitet nga: JETNOR 15 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR   90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.Sul Gjashta
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI 2 KATE, NE RR. SUL GJASHTA.

Shtepia eshte 135m2 ndertim per cdo kat,270 gjithsej.
Shtepia eshte e rrethuar me mur, dhe ndodhet ne ane te rruges, me infrastrukture te rregullt.
Shtepia ka nevoje per restaurim ne te dy katet.
Trualli është 300 m2.

SHTEPIA DHE TRUALLI JANE ME DEKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR.

çmimi 80000 Euro, i diskutushëm.

Cel. : 0673871629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim