SHTEPI 105 M2+ TRULL 250 M2+TOKE 1200 M2+ AVLLI ..

Shitet nga: visi 25 Gsh 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
! SHES 1300 M2 TOKE TRUALL E MBJELLE ME PEME NGA ME TE NDRYSHMET.SHTEPIA DHE TOKA JANE TE RRETHUARA ME AVLLI. TOKA E SHTEPIA QE SHITET SHITET . NDODHET NE VIROVE TE ISH FABRIKA TULLAVE.
SHITET 390000 ALL Ju faleminderit
nderrohet me ap. ne yzberisht,kthesa kameze,te mistomame,ne kombinate,te fresku, qofte edhe te linza.
0696022142 VISI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim