SHKOLLA E BASHKUAR

Shitet nga: Selim 10 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shtepia eshte 1+1 buze rruge,shume mundesi e mire per dyqan pasi ngjitur ka markete dyqane dhe furre buke...
57 m7 me certifikat shpie plus shtesa shkon 75m2 (letrat per shtesen jane per legalizim me procedura jane paguar dhe leket)
(cmimi i diskutueshem) adr: RR.niko avrami p.11 (prane shkolles Ramazan jarani)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim