SHES SHTEPI 2 KATESHE / OSE JEPET ME QERA KATI 1

Shitet nga: adriatik 18 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHES VILE 2 KATESHE ME HIPOTEKE, 9 DHOMA, 2 BANJO, 2 KORRIDORE, DY BALLKONE, OBORR 130 m²,DRITA DHE UJE ME FATURA TE REGULLTA QE NE FILLIM.
OSE JEPET ME QERA KATI 1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim